Hakkımızda

Teşvik ve hibe süreçleri karmaşık yapısıyla özenli bir şekilde yönetilmesi gereken, başvuruların ardından dikkatli bir şekilde takip edilmesi gereken süreçlerdir. Pusula Analiz Danışmanlık, ulusal ve uluslararası destek, hibe ve teşvikler konusunda her biri alanında uzman ve profesyonel kadrosuyla müşterilerinin yeterince faydalanamadığı fırsatlar konusunda kendilerine azami katkı sağlamayı prensip edinmiştir.

Neden Pusula Analiz?

  • Tecrübeli, profesyonel bir kadro ile çalışma imkânı bulursunuz.
  • 150’den fazla kurumsal firmaya hizmet vermiş tecrübeli bir iş ortağınız olur.
  • Kaliteli hizmeti uygun fiyata satın alırsınız.
  • Yurt içi teşviklerden olduğu gibi AB tarafından finanse edilen teşvik ve hibelere de ulaşma imkanı elde edersiniz.
  • Teşvik başvurularınız dikkatli bir şekilde yapılır, başvurular yapıldıktan sonra süreç özenli bir şekilde takip edilir.
  • Bize 7 gün 24 saat kolayca ulaşabilirsiniz.
hakkımızda business
Çözüm Odaklı
Çözüm Odaklı
Kaliteli
Kaliteli
Profesyonel
Profesyonel

Hizmet Anlayışıyla Çalışıyoruz.

Misyonumuz

inelenen bir sayfa içeriğinin okuyucunun dikkatini dağıttığı bilinen bir gerçektir. Lorem Ipsum kullanmanın amacı, sürekli ‘buraya metin gelecek, buraya metin gelecek’ yazmaya kıyasla daha dengeli bir harf dağılımı sağlayarak okunurluğu artırmasıdır.

Vizyonumuz

Şu anda birçok masaüstü yayıncılık paketi ve web sayfa düzenleyicisi, varsayılan mıgır metinler olarak Lorem Ipsum kullanmaktadır. Ayrıca arama motorlarında ‘lorem ipsum’ anahtar sözcükleri ile arama yapıldığında henüz tasarım aşamasında olan çok sayıda site listelenir.

ŞİMDİ ARA
ücretsiz danışma için
MAİL YOLLA
ücretsiz danışma için