Hakkımızda

Pusula Analiz Danışmanlık,her biri alanında uzman ve profesyonel danışmanlık hizmeti verebilecek özel sektör ve kamu bünyesinde uzun yıllar görev yapmış vergi uzmanı, sosyal güvenlik uzmanı, finans uzmanı, raportör, bağımsız denetçi, konkordato uzmanı, mali denetim uzmanı,  kişisel veri uygulama uzmanı, konkordato komiseri , siber güvenlik uzmanı, avukat ve konusunda uzman diğer kişilerin oluşturduğu profesyonel bir kuruluştur.

Şirketimizin temel prensibi, kurumsal yapısıyla bireysel ve kurumsal tüm müşterilerine ihtiyaçları doğrultusunda en doğru ve en kaliteli danışmanlık hizmetini sunmaktır. Bu amaçla şirketimiz, öncelikle müşterilerimizin durum analizini yaparak ihtiyaçlarını tespit etmektedir. Sonrasında ise müşterilerin ihtiyacına özel yenilikçi çözümleri en doğru ve en hızlı şekilde üretmektedir.

hakkımızda business
Çözüm Odaklı
Çözüm Odaklı
Kaliteli
Kaliteli
Profesyonel
Profesyonel

Hizmet Anlayışıyla Çalışıyoruz.

Misyonumuz

inelenen bir sayfa içeriğinin okuyucunun dikkatini dağıttığı bilinen bir gerçektir. Lorem Ipsum kullanmanın amacı, sürekli ‘buraya metin gelecek, buraya metin gelecek’ yazmaya kıyasla daha dengeli bir harf dağılımı sağlayarak okunurluğu artırmasıdır.

Vizyonumuz

Şu anda birçok masaüstü yayıncılık paketi ve web sayfa düzenleyicisi, varsayılan mıgır metinler olarak Lorem Ipsum kullanmaktadır. Ayrıca arama motorlarında ‘lorem ipsum’ anahtar sözcükleri ile arama yapıldığında henüz tasarım aşamasında olan çok sayıda site listelenir.

ŞİMDİ ARA
ücretsiz danışma için
MAİL YOLLA
ücretsiz danışma için